بهمن ماه سال 99 بود که با راه اندازی سرویس جوان تی وی، تلاش برای گسترش فرهنگ تماشای آنلاین محتواهای ویدیویی را هدف قرار دادیم. تلاشی که تا امروز و با پشت سر گذاشتن سختی‌های فراوان، باعث شکل گیری این فرهنگ شده و سرویس‌های وی او دی را در میان سرویس‌های محبوب اینترنتی قرار داده است.

حالا با گذشت بیش از 11 ماه از شروع فعالیت جوان تی وی ، تماشای آنلاین فیلم و سریال آنقدر لذت بخش شده است که تلویزیون‌ها، گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها و رایانه‌های شخصی به مهمترین ابزار این تماشا تبدیل شده‌اند.

فیلم‌ ها و سریال‌ های شبکه نمایش خانگی به کمک وی او دی‌ها با شتاب بیشتری به میان مردم می‌رود و روز‌به‌روز به تعداد مشترکان جوان تی وی اضافه می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی و سرعت گرفتن رشد کسب و کارهای دیجیتال، آنچه اهمیت پیدا می‌کند بررسی‌های دقیق آماری و سنجش رفتار کاربران برای روشن تر شدن مسیر آینده است.

جوان تی وی با اخذ مجوزهای لازم از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) با نام جوان تی وی در حال فعاليت می باشد و تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس جوان تی وی در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد , هم چنین اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

جوان تی وی این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

جوان تی وی با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.

محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. جوان تی وی تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

دسترسی به محتواهای جوان تی وی به صورت رایگان و دانلود یا تماشای آنلاین شما نیم بها می باشد.